19.02.2019
«  Квітень 2017  »
  • Наші друзі

Мій сайт

Головна » 2017 » Квітень » 17 » Раді вітати Вас на сайті нашої бібліотеки!
    Раді вітати Вас на сайті нашої бібліотеки!
    Наша бібліотека знаходиться за адресою:
    м. Запоріжжя, вул.Фортечна 1а
    Час обслуговування читачів:
    Понеділок- Субота з 9-00 до 17-00
    Неділя вихідний
    Про нас:
    бібліотека має два відділи:
    молодший і старший відділ.
    Молодший відділ
    обслуговує читачів від 0 років і до 4 класу включно:
    У цьому відділі наші читачі мають можливість зустрітися з героями улюблених книг, відвідати захоплюючі подорожі в світ живої природи, техніки, історії. Тут зібрані кращі дитячі книги та періодичні видання для розвитку уяви, розширення світогляду.
    У затишному залі найменші читачі подружаться з книжками-малятами і книжками-картинками, самі допитливі знайдуть відповіді на всі свої "чому?" в словниках та енциклопедіях для маленьких читачів.
    Діти можуть не тільки почитати новинки дитячої літератури, журнали і газети, погортати комікси, але і відпочити: пограти іграшками, помалювати, пограти в розвиваючі та розважальні настільні  ігри.
    У відділі також обслуговуємо батьків, керівників дитячого читання і організаторів дитячого дозвілля. Надаємо для них методичну літературу з педагогіки і розвитку малюків, а також періодичні видання (журнали і газети).
    Старший відділ
    обслуговує читачів з 5 класу по 9 клас.
    У цьому відділі представлений великий вибір художньої, науково-популярної, довідкової, енциклопедичної літератури, періодичних видань. Тут школярі можуть не тільки розширити свій світогляд, але і підібрати літературу до уроку, реферату, доповіді, знайти книгу для душі.
    Чекаємо Вас!
    Переглядів: 138 | Додав: svidasw | Рейтинг: 0.0/0