16.07.2019
  • Наші друзі

Мій сайт

Головна » Архів матеріалів
    22 березня в рамках тижня дитячої та юнацької книги у бібліотеці –філії №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя для менших читачів було проведено прес-мозаїка «Журнальний калейдоскоп». У ході змагання учасники отримували конверти з нарізаними буквами, із яких треба скласти назву журналу. Діти з задоволенням дивилися веселі, гарно ілюстровані, новенькі журнали із цікавими оповіданнями, загадками, віршами та іграми
    Переглядів: 59 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги у бібліотеці-філії №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя відбувся захід караван книг під назвою «Читай українське!». Учні 4-б кл. колегіума №98, з великим задоволенням і цікавістю подивилися відео презентацію «Сучасні українські письменники – дітям», яка супроводжувалася оглядом книг та буктрейлером на книгу Андрія Кокотюхи «Таємниця козацького скарбу». В кінці заходу кожен користувач вибрав для себе ту книгу , яка йому більш імпонує і подобається.
    Переглядів: 49 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

На відкриття тижня дитячої та юнацької книги в бібліотеку-філію №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя завітали учні 5-б кл. гімназії №2. Свято почалося з літературного круїзу, який дозволив дітям поринути в загадковий світ дитячої літератури багатоьх країн Європи та України. Діти подорожували по мапі світу, для них було підібрано багато книжок найкращих письменників, цікавинок про різні країни, літературні конкурси та ігри.

Переглядів: 44 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

14.03.18р. працівники бібліотеки-філії №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя провели чергове заняття в дошкільному навчальному закладі №55 по програмі «Світ музею для дошкільнят» за темою «Історія запорізького козацтва». На цей раз, розповідали про медичну допомогу на Січі. Діти дізналися про те, як лікувались та боролись з різними хворобами козаки, які при цьому застосовували ліки.
    А ще, малеча дуже добре впорались з завданням, знаходячи лікарські рослини в книгах, відгадували від якої хвороби вона.
    Переглядів: 221 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

14 лютого до бібліотеки-філії №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя завітали наші активні читачі на інформаційний коктейль «Про найвищі почуття». З нагоди цього романтичного свята в нашій бібліотеці вирувала гарна атмосфера, оскільки вона була прикрашена різноманітними символами кохання: сердечками, янголами, квітами, повітряними кульками, які створювали гарний настрій усім відвідувачам нашої книгозбірні.
    Спілкуючись з дітьми, з'ясувалося, що День Святого Валентина одне із найулюбленіших їх свят. Дівчатка самі підготували та провели екскурс в історію свята, познайомили з традиціями його святкування в різних країнах світу.
    А ще вони декламували вірші, розповідали про книги та співали пісні про кохання. Також були проведені різноманітні конкурси, вікторини. «Упізнай закохану пару», «Аукціон ніжних слів».
    Та на цьому несподіванки не закінчились. На юних гостей бібліотеки чекав майстер-клас з виготовлення сердечок.
    Таким був День Святого Валентина по – бібліотечному!

Переглядів: 61 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 134 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

До Дня Святого Миколая у бібліотеці- філії №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя відбувся захід «Добрі свята приходять у дім». Бібліотекар розповіла малятам, як це свято святкують у нас на Україні та інших державах. Цього дня учні 1-а класу гімназії №2 здійснили мандрівку до лабіринту зимових слів, новорічних загадок, зимових прикмет, зимових казок. Також вони розповідали вірші та легенди, які підготували до свята.

Переглядів: 63 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

Детектив - найулюбленіший у світі жанр, що привертає увагу всіх, незалежно від віку та статі. Інтригуючий, карколомний, загадковий… За що ми любимо детективи? Кожен у них знаходить своє. Одним подобається позмагатися з автором і вгадати злочинця з перших сторінок, іншим цікавий сам процес розслідування.
    Для шанувальників цього популярного жанру працівники бібліотеки-філії №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя оформили цікаву книжкову виставку з тематичними атрибутами під назвою «Детективна читацька агенція» та запросили учнів четвертих класів гімназії №2 на турнір «Ліга детективів». Команди із задоволенням брали участь в детективних розслідуваннях. Щоб їх виконати учасникам знадобилася кмітливість, уміння безшумно рухатися, висловлюватися без слів. Сищикам належало розшифрувати таємниче послання, провести експертизу білої речовини, скласти фоторобот.

Переглядів: 62 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. До Дня української писемності та мови у бібліотеку №16 ЦБС для дітей м. Запоріжжя завітали учні 1а класу гімназії №2 на філологічну подорож «Країною мовних цікавинок». Під час спілкування діти дізналися про красу рідного слова, його багатство , підготували скоромовки, виразно декламували вірші, розгадували загадки. Різноманітні конкурси, вікторини засвідчили, що діти люблять і поважають рідну мову.

Переглядів: 62 | Додав: bf16portnovoj | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 »